معابر و تقاطع های شمال تهران ساماندهی ترافیکی شد
تاریخ انتشار: 12 ژانویه 2022 - اخبار

معابر و تقاطع های شمال تهران ساماندهی ترافیکی شد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معابر و تقاطع های شمال تهران به منظور توسعه شبکه معابر درون شهری و ایجاد سهولت در تردد و ایمنی وسایل نقلیه و شهروندان، با انجام اقدامات ترافیکی ساماندهی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، محمد خردمند معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : طراحی و اصلاح هندسی های معابر در سطح منطقه به منظور ایجاد دسترسی ایمن و روان، رفع نقاط حادثه خیز و گره های ترافیکی با بررسی کارشناسان و درخواست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و پس از تصویب سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در منطقه اجرا می شود.

وی احداث رفیوژ میانی، پیاده رو، اصلاح هندسی، اجرای پهلوگاه، تعریض گذر و… را از طرح های اجرا شده دانست و گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از ۲ هزار متر طول رفیوژ و ۲ هزار متر مربع اصلاح هندسی در معابر درون شهری شمال تهران اجرا شده است.

خردمند خاطر نشان ساخت: این اقدامات در معابر پر تردد شمال تهران از جمله رفیوژ میانی در خیابان مقدس اردبیلی ، خیابان سیزدهم ولنجک ، خیابان مریم، خیابان نوبهار، خیابان شهید خندان،اصلاح هندسی در میدان گلریزان، مسیر کندرو به تندرو بزرگراه ارتش، پیاده رو سازی خیابان شهید اسدالهی، پهلوگاه و تعریض خیابان شهرداری و… اجرا شده است.

چاپ چاپ