شهردار زنجان:

مدیران بحران و شهری باید بهره هوشی و جسارت بالایی داشته باشد...

تاریخ انتشار: 08 اکتبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار زنجان با اشاره به پیچیدگی و سختی کار مسائل شهری و مواقع بحرانی گفت: مدیران بحران و شهری باید بهره هوشی و جسارت بالایی داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری زنجان، محسن امین امروز در جمع اعضای ستاد بحران شهر زنجان با تاکید بر آمادگی دستگاه‌های مختلف برای مواقع بحرانی اظهار کرد: نخستین گام در مواقع بحرانی اقدام انتظامی است.
وی با بیان اینکه برای اقدام انتظامی وجود راه دسترسی ضروری است، ادامه داد: کار شهرداری در مواقع بحرانی ایجاد راه دسترسی برای تردد نیروهای امدادی و انتظامی باز کند.
شهردار زنجان با اشاره به اینکه بسیج محلات می‌تواند در مواقع بحرانی بهترین کمک‌ها را داشته باشد، افزود: استفاده از ظرفیت بسیج محلات در صورتی امکان پذیر است که قبلا آموزش‌های لازم را دیده باشند.
وی گفت: استفاده نیروهای امدادی و انتظامی در مواقع بحرانی از موتورسیکلت می‌تواند راهگشای بسیاری مشکلات باشد.
امین تصریح کرد: مشکل دیگری که در مواقع بحرانی در شهرها بیشتر اتفاق می‌افتد نشت و انفجار گاز است که در برخی موارد حادثه را تشدید می‌کند.
کرامتی، مدیرکل بحران استان زنجان نیز در این دیدار با تقدیر از همکاری خوب شهرداری زنجان با مدیریت بحران استان اظهار کرد: مطالعات زیادی درباره حوادث غیرمترقبه استان زنجان انجام شده است و مطالعاتی نیز در دست پیگیری است.
انتهای پیام/

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.