شهردار منطقه‌ی5 زاهدان:

در صدد هستیم تا طرح‌ها و برنامه‌هایمان در موعد مقرر به انجام برسند...

تاریخ انتشار: 09 نوامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل؛ شهردار منطقه‌ی۵ زاهدان گفت: با توجه به اینکه شهرداری یک نهاد خدمتگزار می باشد لذا افزایش شهرداریها از ۳ منطقه به ۵ منطقه قطعاً در ارائه‌ی خدمات، رفع مشکلات، نظارت، کنترل و سایر اقدامات بسیار موثر خواهد بود.
عبدالغفور براهویی افزود: به منظور ارائه ی خدمات هر چه مطلوب تر به شهروندان از ابتدای سال یک سری پروژه هایی را جهت اجرا در نقاط مختلف منطقه‌ی ۵ پیش بینی کرده‌ایم که با توجه به برنامه‌ریزی های صورت گرفته در صدد هستیم آنها را در موعد مقرر به انجام برسانیم.
وی گفت: یکی از پروژه‌های شاخص ما موضوع ساماندهی و بهسازی ورودی شهر از سمت میرجاوه وترمیم جداول و آسفالت بلوار اقبال لاهوری می‌باشد که عملیات اجرایی آن هم‌اکنون در حال اجراست.
وی با اشاره با سایر برنامه‌ها و پروژه های در دست اقدام گفت: طرح‌های مختلفی از قبیل مهار آبهای سطحی، بازسازی بافتهای فرسوده‌ی موجود در منطقه، آسفالت و جدولگذاری معابر را در دستور کار داریم ودر تلاش هستیم تا قبل از فرا رسیدن فصل بارندگی این امور به انجام برسند.
براهویی از اجرای طراحی شهری در سطح منطقه خبر داد و گفت: این موضوع در حال حاضر از بلوار شهید مطهری آغاز شده به طوری که در این طرح بحث بهسازی، کفسازی ، تعیین مسیر عبور نابینایان و مسیر دوچرخه‌سواری مد نظر قرار گرفته و ان شاءا… در سایر نقاط نیز به اجرا در خواهد آمد.
وی بیان داشت: رفع مسائل و مشکلات بازار رسولی با توجه به اینکه یکی از نقاط مهم و مورد توجه مردم و مسافرین می‌باشد همواره مدنظر ما قرار دارد و در همین راستا طرحی را ارائه نموده‌ایم که پس از تصویب کمیسیون ماده‌ی ۵ در این مکان به اجرا درخواهد آمد.
وی در پایان به موضوع مشارکت مردم در امور پرداخت و گفت: شهروندان عزیز بایستی در تمامی امور کمک حال مسئولین باشند چراکه یاری مردم علاوه بر دلگرمی مسئولین و پیشرفت سریع برنامه‌ها، باعث ماندگاری بیشتر پروژه‌ها و طرح‌ها نیز خواهد شد و در همین راستا شهرداری آماده‌ی دریافت نظرات، پیشنهادها، طرح‌های تمامی شهروندان عزیز در جهت ارائه‌ی خدمات هرچه بهتر می‌باشد.

چاپ چاپ