شهردار اهواز خبر داد: بزودی عرضه مستقیم سبد خانوار توسط شهرداری در ۲۰ نقطه اهواز آغاز می شود

شهردار اهواز خبر داد: بزودی عرضه مستقیم سبد خانوار توسط شهرداری در ۲۰ نقطه اهواز آغاز می شود...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار اهواز خبر داد: بزودی عرضه مستقیم سبد خانوار توسط شهرداری در ۲۰ نقطه اهواز آغاز می شود
جلسه بــررسی و رفع مشکلات شهرکهای صنعتی و میدان میــوه و تره بار با حضور سید خلف موسوی شهردار اهواز ، اسکندر زنگنه عضو شورای شهر، حسن زاده رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت، گلزار قائم مقام اتاق اصناف، نمایندگان اصناف و معاونین و مدیران شهرداری در دفتر شهردار اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز در خصوص موضوعات مطرح شده در این نشست گفت: در این جلسه به موضوع تملک مجتمع صنفی صنایع آلاینده سه راه خرمشهرپرداخته شد که پس از بحث و بررسی، با ستاد فرمان امام (ره)توافق بعمل آمد که هماهنگی های لازم جهت نقل و انتقال انجام شود.
سید خلف موسوی ادامه داد: از دیگر موضوعات مطرح در این جلسه، تراکم صنوف آلاینده آلومینیوم در منطقه زرگان بود که توسعه فاز دوم آن نیازمند انتقال و جابه جایی زمین های ورزشی و فوتبال منطقه است که در این جلسه مقرر گردید زمین های مذکور جز قدر سهم شهرداری قرار گیرند و سهم سرانه شهرداری در این خصوص به سرانه ورزش محلات اختصاص یابد.
در این راستا سید خلف موسوی گفت : جهت توسعه ورزش جوانان و رفع مشکلات فرهنگی در این مناطق کم برخوردار، زمین ورزشی از جمله چمن مصنوعی سرانه شهرداری احداث شود.
شهردار اهواز ادامه داد: این توافقات مستلزم همکاری دو جانبه است که طرفین باید بصورت جدی موارد را پیگیری نمایند و ما آماده ایم به کلیه توافقات جهت رفع مشکلات مردم به صورت جدی عمل کنیم.
سید خلف موسوی همچنین در خصوص عرضه مستقیم سبد خانوار توسط شهرداری اهواز گفت: جهت ارائه سبد خانوار شامل میوه، تره بار،پروتئین با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب، در ۲۰ نقطه شهر توسط سازمان میادین کانکس هایی جانمایی و استقرار یابند که به شهروندان خدمات فوق را ارائه نمایند.
شهردار اهواز همچنین در خصوص بررسی وضعیت میدان میوه و تره بار گفت : در خصوص لوله کشی و انتقال گاز میدان مذکور، خدماتی نظیر رفت و روب ، فضای سبز و ایجاد امنیت،اقدام لازم بعمل خواهد آمد که رفت و روب و فضای سبز توسط منطقه ۲ و اختصاص مکانی توسط سازمان میادین به منظور حفظ امنیت به مدت یکسال در اختیار اتحادیه میدان میوه و تره بار قرار گیرد.
در پایان نیز شهردار اهواز از برگزاری جلسه ای مشترک میان شهرداری و رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف در خصوص رفع مشکلات بازار شهر اهواز به صورت ماهیانه خبر داد.

چاپ چاپ