از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت؛

اجرای بیش از ۱۸هزار و ۱۲۰مترمربع روکش آسفالت در محلات کمترتوسعه یافته منطقه۳ مشهد...

تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

این عملیات با هدف ارتقای کیفی و بهسازی مرمت آسفالت در خیابان‌های اصلی و فرعی ناحیه کمتر توسعه یافته منطقه ۳ اجرایی گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، علی یوسف زاده با اشاره به عملیات عمرانی آسفالت بالغ بر ۱۸ هزار و ۱۲۰ متر مربع روکش آسفالت در سال جاری خاطرنشان ساخت: یکی از اقدامات شهرداری منطقه در این خصوص، رفع مشکلات معابر با استفاده از روکش آسفالت می‌باشد تا با ترمیم و تجدید آسفالت فرسوده و نامناسب گذشته، شهروندان عبور و مروری روانتر را در معابر این محدوده تجربه نمایند.
شهردار منطقه سه در ادامه افزود: در همین راستا عملیات بهبود، بهسازی و روکش آسفالت در محدوده های بولوارخواجه ربیع ضلع شرقی، خیابان شادی خواجه ربیع، خیابان گلشاد و مسیر دسترسی میدان بار ولیعصر(عج) که آسفالت معابر آن به مرور زمان فرسوده و از بین رفته بود، به منظور ارتقاء کیفیت تردد شهروندان و تسهیل در امر عبور و مرور و ایمنی خودروها صورت پذیرفت که پاسخی برای مطالبات این محدوده نیز بوده است.
وی در خصوص اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه تصریح کرد: عملیات روکش آسفالت معابر سطح این ناحیه کمتر توسعه یافته شمالی شهر مشهد، با استفاده از۲۷۹۰ تن آسفالت و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و چهارصد میلیون ریال انجام شده است.
علی یوف زاده در انتها خاطرنشان کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان از طریق خود آنان که بهترین ناظران اجتماعی شهر محسوب می شوند، با برنامه‌ریزی مناسب و صحیح در رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

چاپ چاپ