آماده ارائه همه خدمات شهری به فاز دوم مهرگان هستیم!
شهردار منطقه سه مشهد در گفتگو با رسانه ها؛

آماده ارائه همه خدمات شهری به فاز دوم مهرگان هستیم!

تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه سه اعلام داشت که پس از تحویل کامل شهرک مهرگان از سوی اداره کل راه و شهرسازی نسبت به نامگذاری معابر و سایر موارد مرتبط با حوزه خدمات شهری اقدام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، ماجرای پیگیری مشکلات مردم و ساکنان شهرک مهرگان، با ارسال نامه سرگشاده اهالی به شهرداری منطقه ۳ مشهد با تعداد زیادی رونوشت به متولیان شهری و مسئولان استانی کلید خورد؛ و پس از دو نشست مردمی اردیبهشت و خرداد سال جاری شهردار منطقه سه و تنی چند از اعضای شورای شهر در مهرگان پاره ای از مسایل شهروندان مرتفع گردید که عمده آن در فاز اول جای داشت.
شهرک مهرگان در انتهای جاده موسوم به سیمان و بولوار رسالت مشهد قرار دارد. منطقه ای که در فاز نخست آن پروژه مسکن مهر با نام «مهرگان» در سال ۹۱ افتتاح و فاز دوم آن با تأخیر چندماهه امسال تحویل ساکنان شد.
فاز اول شهرک مهرگان هم اکنون دارای خیابان کشی، جدول گذاری و نام گذاری است و تعداد زیادی واحدهای صنفی در آن فعال هستند. این همان فازی است که دو سال قبل به شهر مشهد ملحق شده است و از خدمات شهری بهره مند شده است.
در همین رابطه «علی یوسف زاده» شهردار منطقه ۳ در گفت وگو با خبرنگار خراسان، با بیان این که اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی زیرساخت های شهرک را آماده سازی نکرده و آن را به شهرداری تحویل نداده است، ضمن اشاره به این که ساکنان شهرک را با آن که نباید مسکن خود را تحویل می گرفتند، شهروند می دانیم، افزود: در راستای خدمات ذاتی شهرداری، سرویس دهی اتوبوسرانی، جمع آوری زباله و جمع آوری سگ های ولگرد در دستورکار قرار گرفته است و پس از تحویل کامل شهرک از سوی اداره کل راه و شهرسازی نسبت به نامگذاری معابر و سایر موارد اقدام خواهد شد.
چند روز قبل نیز شهردار منطقه سه با حضور در برنامه رادیویی صبح خراسان و در فاز دوم مهرگان از نزدیک با شهروندان این محدوده واگذار نشده به شهر به گفتگو پرداخت و به سوالات متنوع آنها پاسخ گفت اما از آنها خواست تا با جدیت بیشتری از متولیان ذی ربط بخواهند تا در خصوص تحویل قطعی هرچه سریعتر این محدوده به شهر همت نمایند تا بتوانند در سال آینده همه امکانات خدمات شهری و عمرانی را به این محدوده ارائه نمایند.

چاپ چاپ