شهردار منطقه سه در دیداربا خانواده های معظم شهدا؛

سبک زندگی خانواده شهدا، همان سبک زندگی واقعی ایرانی و اسلامی است...

تاریخ انتشار: 07 فوریه 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه سه مشهد به منظور تجدید پیمان با آرمان‌های شهدای انقلاب به دیدار خانواده شهید انقلاب امرالله بربری و یکی از شهدای مجموعه شهرداری، شهید جلال فعال صنعتی در محله رسالت و خانواده شهیدان حسن، مهدی و صادق انگیزه در محله فاطمیه نائل آمدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، علی یوسف زاده که به اتفاق حجت الاسلام ملکی رئیس بنیاد شهید منطقه دو و جمعی از همکاران در این بازدیدها حضور یافته بود، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر هدف از این دیدارها را تجدید پیمان با آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا و امام شهدا عنوان کرد و تصریح کرد: دیدار از خانواده‌های شهدا و لمس شیوه زیستن آنها همان موضوعی است که فرموده مقام معظم رهبری در شناخت سبک واقعی زندگی ایرانی و اسلامی است و ما نیز محور برنامه های خود را بر همین محور قرار داده ایم.
یوسف زاده در این دیدار با تجلیل از ایثارخانواده شهدای انقلاب اسلامی گفت: خانواده شهدا ولی نعمت ما هستند و دیدار با خانواده شهدا انگیزه خدمت را در مسئولین دو چندان می کند.
وی اظهارکرد: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا و خانواده معظم شهدا باشند، انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به جایگاه والایی رسیده و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب هستند.
حجت الاسلام ملکی رئیس بنیاد شهید منطقه دو مشهد، دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام است و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.
وی نیز خاطرنشان کرد: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده های معظم شهدا را حفظ نمایند.
گفتنی است در این دیدار خانواده شهدای معزز انقلاب نیز با تقدیر از این حضور برخی نکات و پیشنهادات خود را برای برنامه ریزی و تصمیم سازی مناسب تر مدیران شهری ارائه نمودند.

چاپ چاپ