تاریخ انتشار: 07 فوریه 2015 - اخبار

ثبت بیش از ۸۸۰۰۰ اثر در جشنواره مشکات منطقه۴

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ گفت: در جشنواره مشکات سال جاری بیش از ۸۸۰۰۰ اثر در ۶ محور شرکت داده شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، سمانه زمانی گرمسیری با اعلام این خبر گفت: جشنواره مشکات سازوکاری است مبتنی بر” هم آموزی مشارکتی ” که استمرار و ارتقای کیفی و کمی خانه های علم وزندگی در محلات تهران را از طریق تبلیغ و تشویق شهروندان، که مبنای حرکت و سازوکار خود را بر مشارکت مردمی در یادگیری اصول و حقوق شهروندی و غنی سازی ذهنی و رفتاری شهروندان و کارگزاران امور شهری قرار داده است و به همت اداره آموزش شهروندی منطقه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: جشنواره مشکات اواسط مهرماه سال جاری شروع شد و ۱۵ دی ماه مرحله جمع آوری آثار به اتمام رسید. همچنین مرحله داوری اثار مشکات روز ۱۲ بهمن ماه به پایان رسید.
زمانی اضافه کرد: این جشنواره در ۶ محور محیط زیست شهری ، حمل و نقل و ترافیک ، ایمنی شهری ، هویت و سیمای شهر ،؛ حقوق و تکالیف شهروندی و همچنین اقتصاد خانواده –اقتصاد شهر است که این محورها بازتاب مهمترین مسائل شهر و دغدغه های مدیریت شهری است که با همکاری ۲۰ سازمان اجرا شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ تصریح کرد: منطقه ۴ توانست بیش از ۸۸ هزار اثر را در این جمع آوری کند .
وی اضافه کرد: مرحله اول این جشنواره آموزشی – ترویجی توسط ۱۵ نفر داور و کمک داور در ۱۴ روز کاری انجام شد.
زمانی خاطر نشان کرد : مرحله داوری مشکات با دقت و اهمیت زیاد با همدلی و مشارکت خوب گروه داوری در این منطقه انجام شد و همزمان با داوری آثار مرحله ثبت امتیازات نیز در حال انجام است.
پیمان ضیایی
مدیر اداره روابط عمومی

چاپ چاپ