تاریخ انتشار: 08 فوریه 2015 - اخبار

اجرای برنامه های سلامت محور در مرکز شهر تهران آغاز شد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛
اجرای برنامه های سلامت محور در مرکز شهر تهران آغاز شد
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱ از آغاز برنامه های اجرایی سلامت محور؛ همزمان با ایام فرخنده دهه فجر در محلات مرکزی شهر تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱ ، محمد کریملو معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه ؛ همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ با بیان این که توجه به سلامت شهروندی محور اساسی برنامه های مدیریت شهری در شهر تهران است ؛ به تشریح اقدامات در دست اجرا در ایام دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: برگزاری کلاس های آموزشی ، برپایی پایگاه های ارائه خدمات سلامت تست بینایی، شنوایی سنجی و تست قند خون و فشار خون در خانه های سلامت و بوستان ها، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و مرتبط با موضوعات سلامت از جمله برنامه های اجرایی اداره سلامت در دهه مبارک فجر است.
کریملو در ادامه افزود: برپایی غرفه سلامت در روز۲۲ بهمن ماه و ارائه خدمات چشم پزشکی و ایتیومتری با مشارکت بیمارستان فارابی، تست هوش کودکان، شنوایی سنجی، ویزیت پزشک، تست ریه و معاینه دهان و دندان از برنامه های اداره سلامت منطقه جهت خدمت رسانی به شهروندان است.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱ در پایان گفت: این برنامه ها از تاریخ ۱۲لغایت ۲۲ بهمن ماه در خانه های سلامت و روز ۲۲ بهمن در ایستگاه مستقر در مسیر راهپیمایی انجام می شود.

چاپ چاپ