تاریخ انتشار: 09 فوریه 2015 - اخبار

مراکز آموزش و مشاوره گل و گیاه غرب تهران توسعه یافت

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

چهارمین مرکز آموزش و مشاوره گل و گیاه شهرداری منطقه ۵ در سرای محله جنت آباد مرکزی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ،رضا مددی،معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۵ با اشاره به اینکه فعالیت مراکز آموزش و مشاوره گل و گیاه با هدف توسعه فضاهای سبز خانگی و ارتقاء آگاهی شهروندان در زمینه نگهداشت فضاهای شهری انجام می شود گفت: چهارمین مرکز گل وگیاه منطقه در سرای محله جنت آباد مرکزی به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: با توجه به استقبال شهروندان از این مراکز طرح توسعه مرکز آموزش ومشاوره گل وگیاه درسطح محلات غرب تهران دردستور کار قراردارد.

مددی افزود: برپایی دوره های آموزشی رایگان در این مراکز و همچنین مدارس و مهد کودک ها، ارائه مشاوره تلفنی و حضوری به شهروندان، برپایی اردوهای آموزشی و تفریحی از بازار گل، انتشار و توزیع کتاب ها، بروشورها و جزوه های آموزشی و برنامه های پژوهشی و اجرای برنامه ها ی خاص در مناسبت های ویژه از مهمترین فعالیت های مراکز آموزش گل و گیاه است.

معاون شهردار منطقه با اشاره به اینکه سرفصل دوره های آموزشی این مراکز با توجه به فصول مختلف تغییر می کند افزود: کاشت نهال، نگهداشت درخت و درختچه، هرس، پرورش گلهای فصلی زمستانه، آشنایی با آفات و… از جمله آموزش های فصل سرد سال است که علاوه بر دیگر دوره های معمول، به صورت رایگان به شهروندان ارائه می شود.

لازم به توضیح است مرکز جدید آموزش و مشاوره گل و گیاه شهرداری منطقه در خیابان اقاقیا ،روبروی ۳۵متری گلستان ،سرای محله جنت آباد مرکزی واقع شده است و شهروندان برای دریافت مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خدمات رسانی این مراکز می توانندبا شماره ۴۴۶۲۷۹۳۰ تماس بگیرند.

چاپ چاپ