تاریخ انتشار: 09 فوریه 2015 - اخبار

افتتاح دومین پایانه تاکسیرانی در منطقه ۷

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از افتتاح پایانه تاکسیرانی پل روشندلان در این منطقه با هدف بهبود کیفی و کمی خدمات رسانی سیستم حمل ونقل عمومی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب افزود: این پایانه تا پایان سال تکمیل و آماده سرویس دهی به شهروندان است.
وی یادآور شد: این پایانه با ۳خط فعال برای سرویس دهی به مسیرهای سیدخندان، پاسداران و میدان قدس فعال می شود.
حیدرنیا افزود: علاوه بر اقدامات عمرانی، با اجرای عملیات مختلف زیباسازی و بهسازی تلاش می شود تا شهروندان تهرانی تغییرات بصری را در این نقطه پرتردد شهر احساس کنند.
وی با بیان اینکه این طرح با هدف بسترسازی مناسب برای ارتقای سطح خدماتی که به شهروندان اجرا می شود تاکید کرد: رویکرد این طرح برطرف ساختن نواقص و موانعی است که در ارائه خدمات مناسب و مطلوب ایجاد می‌شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ همچنین از اجرای طرح نماسازی خط سفید در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف ساماندهی شبکه معابر و فرهنگ سازی و جلب توجه شهروندان به خطوط و علائم راهنمایی و رانندگی، کاهش سوانح رانندگی و ارتقا ایمنی شهروندان اجرا می شود.
وی اظهار داشت: اصلاح خط کشی محوری، گذرگاه عابرپیاده تقاطع ها، عابرپیاده میان تقاطعی، آسفالت، اصلاح هندسی و اصلاح نوشتار از جمله اقداماتی است که در طرح نماسازی خط سفید اجرا می شود.
وی تصریح کرد: آسفالت، خط کشی و اصلاح هندسی خیابان های دماوند به طول ۲ هزار و ۳۰۰ متر، شریعتی به طول ۴ هزار و ۷۰۰ متر و شهید طالقانی به طول ۷۳۰ متر و اصلاح خط کشی تقاطع های مفتح-طالقانی، بهار-طالقانی، سبلان-دماوند، شریعتی-پلیس و شریعتی-مطهری از جمله اصلاحات خط کشی تقاطع هایی است که در راستای اجرای خط سفید در منطقه انجام شده است.
معاون شهردار منطقه ۷ با اشاره به اینکه طرح خط سفید برای هدایت خودر‌وها به حرکت بین خطوط و رعایت حقوق عابران طراحی شده‌ است،خاطرنشان کرد: اصلاح خط کشی تقاطع های مدنی-سبلان، نامجو-قجاوند، سهروردی-مطهری و سهروردی-خرمشهر از جمله موارد در دست اقدام است.

چاپ چاپ