تاریخ انتشار: 09 فوریه 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

بیانیه شهرداری قم به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن ماه...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

بیانیه شهرداری قم به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن ماه:

دهه فجر برای کشور ما یک فرصت تاریخی بود و ملت ما را از یک حصار بسیار خطرناک خارج کرد.

“مقام معظم رهبری مد ظله العالی”

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حماسه آفرینی مردان و زنانی است که برای برپایی حکومت اسلامی و احیای ارزش‌های دین مبین اسلام در جامعه، همه هستی خویش را نثار کردند تا رهایی از تاریکی طاغوت و رسیدن به قله‌های سراسر نور انقلاب اسلامی را شاهد باشند.

رهایی از بند طاغوت و بازگرداندن عزت به امت اسلامی، نتیجه جانفشانی ملتی شجاع و فداکار است که با پیروی از ولی‌فقیه نشان داد لایقِ آن است که سرنوشتش را خود به دست گیرد و با در هم شکستن دسیسه‌های دشمن، بر قله عزت بنشیند و تبدیل به الگویی برای رهایی سایر ملل مسلمان از بند حکومت‌های فاسد و وابسته شود.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعاً تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهدداشت.

استکبار جهانی برغم تحمل شکست‌های سنگین از ملت غیور ایران، همچنان دسیسه‌چینی و فتنه‌آفرینی‌ها علیه انقلاب و نظام اسلامی را ادامه داده و با گذشت سی و شش سال از انقلاب و حیات جمهوری اسلامی نیز تهدید‌ات و عملیات روانی خود را در قالب سناریو و ترفندی جدید بنام تهدید نرم و ناتوی فرهنگی پی‌گیری می‌نماید.

هتک حرمت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) اقدامی ناشایست و پلید از سوی ستمگران زمان در راه تخریب این دین مبین از طریق هراس افکنی در میان افکار عمومی جهان است.

مجموعه مدیریت شهری قم ضمن تجلیل و تعظیم یاد و خاطره امام راحل، شهیدان گلگون‌کفن انقلاب و دفاع مقدس و تجدید میثاق خود با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه با شکوه‌تر آئین‌های گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بکار گرفته است و از ملت غیور ایران اسلامی بویژه مردم شریف شهر قم دعوت بعمل می آورد با حضور دشمن شکن خود در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن عزت اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهد.

MHAlizadeh@qom.ir محمدحسین علیزاده
۱۳۹۳/۱۱/۲۰
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم

چاپ چاپ