رئیس شورای اسلامی شهر کرج، گفت:

انسجام ملی و پایداری نظام به اتکای حضور مردم در روز ۲۲ بهمن رقم می خورد...

تاریخ انتشار: 10 فوریه 2015 - اخبار, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

دادگو:
انسجام ملی و پایداری نظام به اتکای حضور مردم در روز ۲۲ بهمن رقم می خورد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج، گفت: انسجام ملی و پایداری نظام جمهوری ایران اسلامی به اتکای حضور مردم در روز ۲۲ بهمن بار دیگر به شایستگی رقم می خورد؛ بی شک حرکت در این مسیر رسالت خطیری است که همگان بر انجام آن تعهد داریم.
محمود دادگو با بیان اینکه انسجام ملی تاثیر بسزایی در عرصه های مختلف ایفا می کند، اظهارداشت: وحدت و یکپارچگی ملت ایران نقطه عطفی بر تحکیم موضوعات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور است و می توان به اتکای آن پیروزی را در همه عرصه های نظام جمهوری اسلامی از آن ایران اسلامی کرد. باید اذعان داشت انقلاب اسلامی به اتکای حضور مردم به پیروزی رسید و به اتکای این حضور نیز تدام یافته و ماندگار می ماند.
وی با عنوان اینکه، مردم همیشه پشتوانه نظام و انقلاب بوده اند و همواره در اداره کشور چه به شکل انتخابات، چه به شکل حضور در صحنه های مختلف مشارکت داشته اند، افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن علاوه بر اینکه یک مانور سیاسی تلقی می شود، مانوری اعتقادی، قلبی و ارزشی است؛ مردم در این روز با آرمانهای انقلاب و شهدا بیعتی دوباره می کنند تا روح اسلام و انقلاب تازه شود؛ تاثیر این حضور به اندازه ای است که مجامع بین المللی و همه کسانی که می خواهند در رابطه با ایران تصمیم بگیرند ابتدا حضور مردم در این روز را به یاد می آورند و باید بدانند زنجیر محکم ملت ایران راه را بر نفوذ دشمن خواهد بست.
• مردم انقلاب را هدایت و حمایت می کنند
رئیس شورای اسلامی شهر کرج در بخشی دیگر از سخنان خود از مردم به عنوان حامیان و هدایت کنندگان انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و افزود: امت ایران اسلامی با تکیه بر باور و اعتقاد قلبی و ذهنی خود سی شش سال به طور قاطع از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند. حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده وحدت و همبستگی ملی همچنین حاکی از تعامل و همراهی آنها با مسئولان نظام است.
دادگو، ادامه داد: تعامل و همکاری مردم در حمایت و پشتیبانی از سیاستهای مسئولان نظام بازتاب مثبت و مطلوبی خواهد داشت که تاثیر آن به طور مستقیم بر جامعه خواهد بود؛ در این راستا آنچه حائز اهمیت است باور مردم و اعتماد آنها به مسئولیت پذیری مسئولان کشور است زیرا تنها در این صورت امیدوارانه و متحد، از نظام ، انقلاب و دولت حمایت می کنند.
وی، همچنین پیشرفت و توسعه ایران اسلامی را مرهون حضور مردم در صحنه‌های مختلف دانست و با اشاره به این که هم اکنون بسیاری از کشورهای دنیا چشم به ایران دوخته‌اند و منتظرند مردم تحت فشارهای دشمن سر فرودآورند، افزود: امروز ایران اسلامی مقتدرانه در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده است و راهپیمایی ۲۲ بهمن در سی و ششمین بهار انقلاب نیز مهری باطل بر خواسته‌های دشمنان خواهد بود.
دادگو تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران امروز الگویی برتر در جهان است و بسیاری از کشورهای اسلامی از این انقلاب الگو گرفته و به استقلال رسیده‌اند. بی شک اینبار نیز دشمنان صحنه‌های خلق شده از حضور پرشور مردم را مشاهده می کنند و امیدواریم با دیدن این صحنه باشکوه و عظیم که منشا قلبی و دلی دارد دست از توطئه‌های خود بردارند.

چاپ چاپ