تاریخ انتشار: 10 فوریه 2015 - اخبار

برپایی نمایشگاه کتاب “من انقلابیم” در منطقه ۱۰ تهران...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سید جواد حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه از برگزاری نمایشگاه کتاب تحت عنوان “من انقلابیم” در بوستان رضوان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، سید جواد حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ضمن این خبر گفت: همزمان با سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ویژه برنامه نمایشگاه و فروشگاه کتاب “من انقلابیم “در پارک رضوان برگزار شد.
وی افزود: از آنجا که یکی از سیاست های معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ نگرش دوباره خانواده ها به بحث کتاب و کتابخوانی و تاثیر آن بر رفتارهای اجتماعی و فردی بوده است، سعی نمودیم با برگزاری نمایشگاه کتاب گامی هر چند کوچک را در این راستا به مناسبت ایام الله دهه فجر برداریم.
حسینی همچنین یادآور شد: این نمایشگاه با همکاری انتشارات کاکتوس با محوریت انقلاب اسلامی، ولایت و بصیرت و کتاب های مرتبط با اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدریت جهادی که سال ۹۳ از طرف مقام معظم رهبری به این نام مزین شد با حدود ۶۰۰ عنوان کتاب با موضوعات متنوع مذهبی، تاریخی، روانشناسی، ادبیات، کودک و نوجوان و… برگزار گردید.
به گفته وی، علاقمندان به موضوعات کتاب و کتابخوانی می توانند همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ به پارک رضوان واقع در سه راه قصرالدشت-خیابان کمیل–بوستان رضوان مراجعه نمایند.

چاپ چاپ