تاریخ انتشار: 11 فوریه 2015 - اخبار

شهردار قم با صدور پیامی از حضور حماسی ملت غیور ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۳ تقدیر و تش...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

یام تقدیر و تشکر شهردار قم از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
شهردار قم با صدور پیامی از حضور حماسی ملت غیور ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۳ تقدیر و تشکر نمود.

متن این پیام به شرح ذیل است:

خداوند عز و جل را شاکر و سپاسگزاریم که بار دیگر شاهد تجلی حضور و باور ملی و اسلامی ملت غیور ایران اسلامی در خلق حماسه‌ای عظیم و جاودان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران بودیم.
درود بی حد و اندازه خداوند به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و ولایت‌مدار و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام و هم‌قدم برای تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) حماسه‌ای دیگر آفریدید.

بی تردید این حضور باشکوه و خروش انقلابی و دینی که نشان از حفظ و حراست از آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام عظمای ولایت شکل گرفت، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این مرز و بوم ثبت کرد.

به فضل الهی، حماسه عظیم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۳، باردیگر حضور پر رنگ و پرمعنای مردم غیور و ولایتمدار با وحدت و بصیرت ، عظمت و شکوه اسلام و انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشاند و انزجار ملت ایران اسلامی را از استکبار جهانی نشان داد و لرزه بر اندام منحوسشان انداخت.

این حرکت موج آفرین در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دگربار شور و شعور ستودنیتان را به رخ جامعه بین‌الملل کشانید، چرا که شما ثابت کردید همچون گذشته در صیانت و پاسداری از ارزش‌ها وآرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی) همچون کوهی استوار ایستاده‌اید.

بر خود وظیفه می دانم از آحاد ملت شریف ایران اسلامی و اقشار مختلف مردم بیدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه پرچمداران آغاز نهضت انقلاب اسلامی ایران، اقشار مختلف مردم شریف استان قم جهت حضور در این راهپیمایی عظیم تقدیر نموده و سرافرازی بیش از پیش کشور عزیزمان ایران اسلامی را در سایه‌سار رهبری و ولایت حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمایم.

محمد دلبری
شهردار قم

mrchitsaz@qom.ir محمدرضا چیت‌ساز
۱۳۹۳/۱۱/۲۲
اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم

چاپ چاپ