در شهرداری منطقه 9 ؛

ستاد مرکزی نظارت بر برگزاری یوم ا… ۲۲ بهمن سازمان بازرسی تشکیل شد...

تاریخ انتشار: 12 فوریه 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با حضور جانشین سازمان بازرسی ، شهردار منطقه ۹ ، قائم مقام ، بازرسان مناطق ۲۲ گانه ، سازمانها و شرکت های تابعه شهرداری تهران ، ستاد مرکزی نظارت بر یوم ا… ۲۲ بهمن در شهرداری منطقه ۹ تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، حسین رحمت جانشین سازمان بازرسی شهرداری تهران در این جلسه با اشاره به فعالیتهای تمامی معاونتها ، سازمان ها و شرکتها در میدان آزادی و اطراف میدان آزادی در روز ۲۲ بهمن گفت: نظارت ویژه بر عملکرد این حوزه ها از وظایف اصلی سازمان بازرسی است.
وی تصریح کرد: نمایندگان بازرسی در پهنه بندی های مناطق ۲۲ گانه مستقر شده و وظایف آنان در این پهنه ها نیز مشخص است و تمامی گزارشات قبل ، حین و بعد از مراسم نیز جمع بندی و آماده ارائه خواهد شد.
رحمت افزود: امسال حدود ۴۲ دستگاه خودروی اکیپ های ۱۳۷ در مناطق مستقر شده اند و آنها را تجهیز کرده و بصورت پشتیبان در پهنه ها جانمایی شدند.
وی تصریح کرد: براساس بازدیدهای میدانی نقاط خطرپذیر نیز شناسایی شد تا پس از رفع ، فضا برای مسیر تردد شهروندان به سهولت فراهم شود.

جانشین سازمان بازرسی اذعان داشت: سازمان بازرسی دو وظیفه داشته که یکی نظارت و دیگری بازرسی است و نمایندگان با حضور در مسیر ، کیفیت و ظاهر کارها را می بینند و پس از بازرسی انجام می شود.
وی با بیان اینکه شهرداری تهران در برگزاری مراسم ها و مناسبت ها در سالهای اخیر کار خود با دقت و مدیریت مناسب اجرایی کرده نیز گفت: برحسب وظیفه هر کدام از مناطق و سازمانهای وابسته به شهرداری در انجام امور تسلط کافی را پیدا کرده اند و سال به سال نقاط ضعف موجود به حداقل می رسد.
رحمت در خصوص اجرای طرح “آسمان آبی و زمین پاک” نیز گفت: محیط زیست و سلامت شهروندان جزو اولویت های همه افراد است و همگان باید این مسایل را رعایت کنیم و اگر در شهر ، زیست مناسب و تنفس سالم نداشته باشید تمامی کارها تحت الشعاع آن قرار می گیرد.
وی ادامه داد: مباحث کمپین وظیفه تک تک شهروندان است از کوچکترین عضو جامعه تا مسئولان و مدیران اجرایی ، همه با هم باید به این کمپین بپیوندیم و موضوعات آن را با جدیت پیگیری کنیم.

چاپ چاپ