تاریخ انتشار: 14 فوریه 2015 - اخبار

معاون جدید حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ معرفی شد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با برگزاری جلسه تکریم و معارفه در سالن کنفرانس دفتر شهردار منطقه ۲۲، معاون جدید اجتماعی و فرهنگی این منطقه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، دکتر نایینی مشاور شهردار و قائم‌مقام معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران با تبریک دهه مبارک فجر و یادآوری رهبری هوشمندانه رهبر و بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و لزوم پاسداشت یاد و خاطره شهدا گفت: « امیدواریم خداوند توفیق دهد، با انگیزه انقلابی، باور و اعتقاد، در پاسداشت اهداف و آرمانهای انقلاب کوشا باشیم. انقلاب اسلامی در دوره حساسی به پیروزی رسید، دوره ای که بحث پایان تاریخ، پایان تئوریها و پایان دین مطرح بود اما ما با رهبری حضرت امام (ره) و با بهره گیری از نیروی ایمان به پیروزی رسیدیم. »
وی در بخش دیگری از صحبتهای خود افزود: « علیرغم همه پیشرفتها، هنوز از تمامی ظرفیتهایمان بهره نبرده ایم و یکی از این عرصه ها، عرصه فرهنگی است. متاسفانه برای درونی کردن الگوهای موفق در چارچوب آرمانهایمان موفق نبوده ایم. امروز دغدغه های فرهنگی داریم و تهاجم نیز عمدتا در عرصه فرهنگی بوده است. پیام انقلاب اسلامی در فضای کاری قدرت ایجاد کرده ، ما در فضای کاری ساختار خوبی برای فعالیت داریم. »
مشاور شهردار و قائم‌مقام معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در ادامه صحبتهای خود با اشاره به رویکرد سال ۹۳ شهرداری تهران مبنی بر سبک زندگی، هویت دینی و تغییر فرهنگ و نگرش و توجه ویژه شهردار تهران به امور فرهنگی خاطرنشان کرد: « در منطقه ۲۲ در بحث هویت، مشکلات بیشتری وجود دارد. کار فرهنگی اقتضایی است و لازم است ارتباط مخاطب را بصورت چهره به چهره داشته باشیم. آموزشهای فرهنگی تاثیر مستقیم در سبک زندگی خواهد داشت. باید برای ماموریتهای فرهنگی، آدمهای فرهنگی تربیت کنیم و همین آدمهای فرهنگی اند که سرمایه های فرهنگی ما هستند. »
نایینی در ادامه این جلسه هوشیار معاون پیشین اجتماعی و فرهنگی منطقه را شخصیتی فرهنگی با سابقه بالای فعالیت فرهنگی برشمرد و در معرفی خانم شائق معاون جدید حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه تصریح کرد: « خانم شائق از مدیران خوش سابقه، فعال، پرانگیزه، پرکار و پرتلاش و … است که مدت کمی در منطقه ۱۸ فعالیت کرده، سابقه ۲ دوره نمایندگی مجلس دارد و از جمله مدیرانی است که برای فعالیت، وقت می گذارند و ما برای وی آرزوی موفقیت داریم.»
مولایی شهردار منطقه ۲۲ نیز در بخشی از این جلسه ضمن تقدیر از حسین هوشیار معاون اجتماعی و فرهنگی پیشین منطقه بخاطر فعالیتهای قابل توجه فرهنگی وی در منطقه گفت: « ایشان مدتی بود که قصد داشت از منطقه برود و ما به این شرط قبول کردیم که بعنوان مشاور شهردار در امور اجتماعی و فرهنگی در منطقه بماند و فعالیت کند. به خانم شائق نیز خیر مقدم می گویم و امیدوارم در بحثهای فرهنگی و اجتماعی که مورد نظر دکتر قالیباف است، با موفقیت فعالیت کنند. منطقه ۲۲ ظرفیتها و پتانسیلهای قابل توجهی دارد و از میان همه ظرفیتها، در بحث گردشگری باید کارویژه ای در این محدوده از پایتخت صورت بگیرد.»
حسین هوشیار معاون پیشین حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه نیز در قسمتی از جلسه، با ابراز خرسندی از اینکه ۲ سال و ۹ ماه فرصت فعالیت در این حوزه داشته گفت: « منطقه ۲۲ جای مهندسی فرهنگی دارد. دوران خدمتم در این منطقه خیلی زود اما زیبا گذشت. در بحث ساماندهی پتانسیل کارکنان نیز فعالیت داشتم. طی این مدت فعالیت توانستیم با همراهی و همکاری، همکارانمان در این حوزه، رتبه منطقه را در فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی بالا ببریم. »
شائق معاون جدید حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ نیز با به فال نیک گرفتن همزمانی شروع خدمتش در این منطقه با دهه مبارک فجر خاطرنشان کرد: « منطقه ۲۲ ظرفیتهای خوبی برای فعالیت دارد و مطمئنا می شود در همه بحثها بویژه بحث گردشگری، کارهای خوبی انجام داد. آمده ام که فعالیت کنم و انتظار دارم اگر در حین فعالیت خطایی مرتکب شدم، همکارانم به من تذکر بدهند. »
در پایان این جلسه که قائم مقام شهردار، معاونان، شهرداران نواحی و مدیران ادارات منطقه و … نیز در آن حضور داشتند، با اهدای حکم عشرت شائق معاون جدید حوزه امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، از خدمات حسین هوشیار معاون اسبق این حوزه تقدیر بعمل آمد.

Click here to Reply or Forward

چاپ چاپ